top of page

Meheks Olemise Kunst

Kui palju anda endast, et oleks piisav ja kui palju sa ootad tagasi? Soovid sa olla tavaline mees või hoopis erineda massist? Mis asi on fookus ja kuidas seda teravamaks keerata? Miks peab aega investeerima ja miks peab seda ostma. Kas sinu päevad on edukad? Miks peale esimest kohtumist sind enam keegi ei mäleta? Mis siis juhtub, kui me pidevalt eksime?  Kas sa oled ise enda elu looja, või oled osa kellegi teise plaanist?  Need küsimused leiavad kõik ühise vastuse koolituselt Meheks olemise kunst!

Lauakombed

Aegade algusest peale on söömist peetud üheks inimkonna fundamentaalsemaks traditsiooniks, mis tähendab üheaegselt usaldust, intiimsust, austustust, viisakust, lugupidamist, elumuutvaid otsuseid. Väga palju sügavaid ja tähendusrikkaid aktiviteete enne söömise põhiolemust - toitumist. Kuidas söögikultuur on ajas arenenenud, kuidas see puudutab meist igaüht tänapäeval ning millised on sinu võimalused tegelikult söömisest võtta saja protsendiline nauding, millest sa enne tänast unsitada ei osanud? Kuidas kõlab, kui me serveerime sulle söömise, kui ainsa töö, mis toidab asemel eksklusiivse teejuhi rolli astumisena, kus sina oled maailm, mida sinu kaaslane või ümbritsev seltskond sündmusel nautida saavad? Meie lauakommete koolitusega muutud maitserändurist gastronoomiliseks Columbuseks või instinktiivsest garnivorist vilunud gurmee influenceriks. 

"Parem teha natuke hästi, kui palju valesti"
                                                                                                 Sokrates

Etikett

Etikett on inimkäitumist ja kombeid reguleeriv kirjutamata seaduspärasuste kogum, mis on kujunenud aastatuhandete jooksul. On enim mõjutatud religioossetest vaadetest, uskumustest ja ümbritsevast keskonnnast tingitud teguritest. Etikett on midagi, mis on meile kõigile kättesaadav. Meie endi otsus ja vabadus valida oma suhtumine teistesse inimestesse ning ümber lükata  eelarvamused endast. Etikett on inimeseks kujunemise kunst, mille kõrgetasemeline valdamine võimaldab kogeda maailma laiemalt ja lihtsamalt. Etiketti tundes saad nautida tõeliselt neid väärtusi, mis just Sulle olulised on!

bottom of page