top of page
"Kombed on kapital, mis kannab vilja ainult viisakate käes"
                                                                                
Inimesed, kes liiguvad elus edasi

See koolitus mitte ainult ei andnud mulle uusi teadmisi, vaid pani mind nägema oma abikaasat palju väärtuslikumana - viisin talle tänutäheks lilled, kui koju jõudsin. 

 Mai Lass
Personalispetsialist

" Nüüdisajal on defitsiit selline asi nagu "oskus olla" ja seda nii naiste kui meeste seas. Mis kunagi oli tugevamate traditsiooniliste väärtuste tõttu elementaarne, on nüüd erand... Mis peaks kuuluma lastetoa eeskuju juurde, on nüüd ajast ja arust, mis ei lähe kokku individuaalsuse arenguga, mis praegu on levinud. 

Lahkus, head kombed, viisakus, etikett - kasvõi pidulikumal päeval -  võiksid siiski kuuluda ka meeste baasteadmistesse. Siin on võimalus neid meelde tuletada ja ka uut õppida. Kui tundub, et neid ei lähe enam vaja, siis kinnitan, et läheb küll ja seda sadade naiste nimel, kellega ma iganädalaselt töötan. Naised märkavad, kas mees "oskab olla" või mitte, niisamuti nagu teatud professionaalsest tasemest ei saa edasi, kui Sul puudub oskus end enesekindlusega presenteerida. Härrasmeeste õpe annab kindlasti juurde enesekindlust, mis tuleb alati koos teadmistega. Ja enesekindlus on kõige atraktiivsem asi meeste puhul"

Janne Heinluht
Koolitaja

Imelised mehed - selline energia täidab ruumi juba ammu enne, midagi ütlemata. Parim õpetus soliidsest välimusest kuni vajalike praktiliste teadmisteni. Kõrget lendu teile mehed!

Aivi Birk 
Raamatupidaja 
bottom of page